Programator - SQL

SC DCI Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma DCI AG, cu sediul in Starnberg, Germania este o societate E-Commerce.
Pentru filiala noastra, DCI Romania SRL cu sediul in Brasov, avind in momentul de fata o echipa formata din 62 de angajati,cautam noi colegi pentru:

CERINTE

- development experience in MS environment
- MS SQL (strong skills)
- C#
- Web Technologies
- Ajax
- Javascript
- IIS / Apache
- strong Database background
- MS SQL
- ideal: Amazon RDS (MySQL)

BENEFICII OFERITE

- lucru diversificat in cadrul unui colectiv tinar
- mediu de lucru international
- salarizare motivanta precum si posibilitati de dezvoltare

DCI Database for Commerce and Industry Romania S.R.L. Brasov este sucursala firmei DCI Database for Commerce and Industry AG Starnberg, Deutschland .

DCI Romania S.R.L. Brasov este o firma specializata in crearea, intretinerea si dezvoltarea de baze de date in domeniul IT/TK /UE /HH precum si crearea si dezvoltarea de programe.
Deasemena oferim servicii de:
- crearea de cataloage electronice in aplicatia Offline ¿TradeManager
- calificari de date in domeniul electrotehnic /electronic
- digitizari de cataloage
- califcari in eCl@ss , UNSPSC
- creare /intretienere WebSite
- crearea si intretinerea de HTML E-Mail Premium, Hotspots, Highlights, Specials, Express
- WAI - aplicatie WEB pentru afisarea de News-uri, Produkt- und Sonderangebote, Image-broschüren