Programator PHP

MEDIA CONCEPTS & ADVERTISING SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Programare Web (PHP - MySQL, in principal).
- Candidatul selectat va avea ocazia sa lucreze la proiecte de o complexitate medie-mare in cadrul unei echipe sub indrumarea unui manager de proiect.
- Postul necesita o cunoastere buna a cerintelelor de programare impuse de mediul web, precum si bune capacitati de organizare si analiza.
- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica

CERINTE

- minim an (lucru efectiv) de experienta in domeniul programarii web utilizand PHP/MySql.
- cunostinte de HTML, CSS, JS la nivel bun
- cunostinte de XML la nivel mediu
- prezentarea unui portofoliu cu realizarile personale (proiecte efectuate folosind tehnoligii PHP/MySQL)
- cunosterea limbii engleze la un nivel de comunicare lejera scris/vorbit
- capacitate de efort prelungit, rezistenta la stress si abilitati de comunicare
- simtul umorului si capacitatea de a gandi/decide pe cont propriu
- constituie avantaje oricare dintre urmatoarele abilitati: .Net, C++, VB, Java, retelistica/administrare servere Linux

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de publicitate