Programator PHP

Antique Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.veti fi implicati in proiecte de grade de complexitate diferita, in modificari de proiecte deja existente. Asta presupune flexibilitate in abordarea proiectelor
2.experienta de lucru in proiecte, nu in ani, si sa puteti arata cel putin 2 proiecte functionale pe Internet
3.cu domiciliul in Brasov

CERINTE

1.cunostinte avansate de PHP
2.cunostinte medii de SQL si optimizare interogari
3.cunostinte programare orientata pe obiecte constituie un avantaj
4.cunostinte medii de HTML, CSS si Java Script pentru preluarea facila a codului HTML primit de la designer
5.o perceptie corecta asupra standardelor, in programare si web
6.nu este un lucru imperativ, dar poate sa constitue un avantaj, experienta in lucrul cu servicii web si standardele ce implica acestea

BENEFICII OFERITE

se vor comunica personal

Firma specializata in servicii de design in domeniul web si print.