Programator ASP.NET

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza si intelegerea cerintelor tehnice
- Implementarea specificatiilor tehnice ale aplicatiilor software/modulelor încredintate
- Participarea la proiectarea specificatiilor tehnice ale aplicatiilor software
- Cunoasterea detaliata a functionalitatilor aplicatiilor pe care le implementeaza
- Testarea modulelor software implementate
- Mentenanta corectiva si evolutiva a aplicatiilor software/modulelor implementate

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani in calitate de programator .NET Framework
- Experienta folosind framework MVC
- Experienta de cel putin 3 ani cu MS SQL SERVER
- Cunostinte avansate de .NET Framework

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.