Programator analist (cod PSQL)

CRIsoft

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Suport tehnic pentru aplicatii instalate la client;
-Participa impreuna cu clientul la intocmirea specificatiilor, design, implementare si intretinerea aplicatiilor;
-Design, programare, testare si documentatie pentru proiecte informatice de complexitate medie (UNIX si PL/SQL).

CERINTE

-Cunostinte bune si experienta de operare in UNIX;
-3 - 5 ani experienta in programare in UNIX bash scripting;
-Experienta in programare in PL/SQL (Oracle);
-Abilitati de comunicare si lucrul in echipa;
-Cunostinte excelente de limba engleza, scris si vorbit;
-Experienta in lucrul cu clienti din strainatate;
-Vechime in munca: minim 5 ani;
-Preferabil cu domiciliul in Brasov.

BENEFICII OFERITE

CRIsoft va ofera:

-posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, cu oportunitati de dezvoltare profesionala;
-pachet salarial atractiv;
-training si cursuri de specializare.

CRIsoft
Departamentul de resurse umane
hr@crisoft.ro

Va rugam sa specificati codul pozitiei si locatia pentru care aplicati in subiectul mesajului.

www.crisoft.ro

Suntem prezenti pe piata din 1991. Avem sediul principal in Brasov, birouri in Bucuresti si o echipa de 60 angajati la care se adauga colaboratori externi, subcontractanti si parteneri de implementare.

Am format o echipa cu o vasta experienta de business si de implementare in diverse domenii de activitate.

CRIsoft ofera astfel clientilor sai nu numai produse care sa raspunda nevoilor acestora, ci si solutii proactive la exigentele fiecarui domeniu de business