Profesor limba italiana

TOMASI Resurse UmaneSRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesor limba italiana, cu experienta in predare
Calitati in formarea si perfectionarea adultilor.
Flexibilitate in stabilirea programului de lucru.

CERINTE

Cursuri de limba italiana pentru muncitori in domeniul mecanic si industrial , cu aplicare la terminologia specifica profesiei.
Cursuri de limba italiana in sectorul sanitar pentru asistenti medicali , cu aplicare la terminologia specifica profesiei.

Sc Tomasi Resurse Umane este o societate care se ocupa cu recrutarea si plasarea fortei de munca atat in tara cat si in strainatate.A fost constituita cu scopul de a oferi siguranta unui loc de munca pentru romanii care isi doresc un partener ideal in obtinerea unui job. Noi reprezentam mai mult decat o simpla oportunitate . Spune -ne ce stii sa faci si iti oferim diverse posibilitati in Italia !!! Avantajele pentru tine:salariul la nivel italian, seriozitate maxima, contract si carte de munca in Romania.