Production Manager

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Gestioneaza activitatea de productie in conformitate cu termenele de livrare si conditiile de calitate stabilite;
• Gestioneaza in mod eficient resursele umane si materiale avute la dispozitie;
• Raspunde de mentenanta echipamentelor;
• Raspunde efectiv de punerea in practica a celor mai bune metode de reducere a costurilor de productie;
• Planifica, organizeaza, verifica, si conduce activitatea in departamentul de productie.

CERINTE

Profilul candidatului:
• Experienta minim 5 ani in activitati de coordonare a productiei;
• Studii superioare in domeniul industriei metalului sau tehnic;
• Bune calitati organizatorice, de leadership;
• Capacitate de comunicare;
• Limba engleza constituie avantaj;
• Cunostinte PC
• Carnet de conducere cat B.

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
Companie ce activeaza in domeniul ingineriei mecanice.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.