Planificator productie

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ntocmirea planului săptămânal de producţie pe baza comenzilor venite de la clienţi în funcţie de capacitatea de producţie şi stocuri.
Urmărirea comenzilor lansate în fabricaţie şi stabilirea priorităţilor.
Monitorizarea stocurilor de producţie neterminată şi a pieselor ieşite din producţie.
Întocmirea diferitelor rapoarte cu privire la planul de producţie

CERINTE

-Studii superioare tehnice sau economice
- Cunostinte de limba engleza nivel avansat
- Cunostinte operare PC – nivel avansat (Ms Office)

BENEFICII OFERITE

Companie de traditie belgiana ce activeaza in domeniul productiei de mobilier

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.