PHP Web Developer

Vlinde Transylvania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare aplicatii sau portale web, individual sau intr-o echipa prin Git

Beneficii:
Iti oferim un salariu atractiv, pe baza performantei si experientei;
Program fara ore suplimentare;
Oportunitate de a invata Angular.js, Node.js sau Laravel;

CERINTE

Cunoștințe bune de PHP/HTML/JavaScript/CSS;
Cunoșținte de proiectare și interogare a bazelor de date relaționale;
Cunoșținte de Bootstrap;
Cunoașterea unui Framework;

Suntem o echipă multiculturală cu proprietăți și interese diferite. Cu toate acestea, ceea ce noi toți avem în comun este spiritul nostru de echipă, distracție la locul de muncă și motivația de a urmări trasee necunoscute.
Credem că numai o echipă armonioasă este o echipă bună. Aceasta e motivul pentru care renunțăm la ierarhii stricte și preferăm angajații, cu cine putem fi prieteni chiar in afara programul de lucru.
Activitatea companiei este dezvoltarea aplicatiilor web, creare de site-uri, magazine online, social media.

Mai multe informati gasiti pe http://www.vlinde.com/jobs