Personal pentru fabricarea decoratiunilor de Craciun!Plecari imediate,locuri limitate!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de muncă in Republica Ceha, Pilsen, tipul activităţii economice: fabricare de aranjamente si
decoratiuni pentru Sarbatori
Tipul locului de muncă: operator de producţie – muncă temporara, sezoniera +cate un sef de echipa(quality manager) la fiecare 25 de persoane.Acest post de sef de echipa se obtine in Cehia dupa zilele de instruire,in functie de cunoasterea unei limbi straine:ceha,germana sau slovaca.Salariul acestuia este in jur de 700 de euro.

Activitatea de munca se termina la sfarsitul lui noiembrie/inceputul lui decembrie

CERINTE

Important:Cautam persoane modeste si muncitoare!

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata
Transportul asigurat!Masa ramane in sarcina fiecaruia,mancarea fiind ft ieftina!
Salariu  352 – 705 EUR/ luna net platit in CZK in functie de productia realizata
(in medie 470 – 590 EUR)
-60 CZK/norma ora net (~ 2,3 EUR/norma ora net conform cursului CZK/EUR).Normele depind de fiecare model de coronita si se cer de la 20 de bucati pe ora cele mari pana si chiar si pana la 600 de bucati pe ora cele mici simple.Asadar salariul se calculeaza la norma intreaga sau cate decoratiuni reusiti sa faceti.
+ beneficii pentru cei mai buni muncitori.

 Angajatului, la şederea de lucru în Republica Cehă, ii este acordat un avans de
500 CZK/săptămână pe cont sau in cash, întotdeauna la sfârşitul săptămânii de lucru.
Primul avans va fi acordat angajatului în a doua săptămână de sedere .Turele de lucru se planifică individual, direct la locul de muncă în funcţie de postul de muncă atribuit.

Program de lucru 8-12 ore pe zi
-sâmbete si duminici (în funcţie de cerinţele angajatorului daca este mult de lucru – sunt obligatorii)