Optometrist

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania detine o retea de cabinete la nivel national si este specializata in servicii medicale de optometrie si protezare auditiva.

- Studii superioare de specialitate;
-Experienta de minim 1 an în domeniu;
-Cunostinte de operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel);
-Atitudine pozitiva si concilianta în relatiile cu clientii;
-Excelente abilitati de comunicare si exprimare;
-Orientare catre client.

CERINTE

Efectuarea consultatiilor optometrice :
anamneza pacient
orientarea protetica
testarea eficacitatii protetice (testari camp liber si discutie cu pacientul)
instruirea pacientilor in vederea utilizarii ochelarilor
fidelizarea pacientilor

Prezentarea catre pacienti a tipurilor de rame, lentile si a caracteristicilor lor
Eliberare certificatelor de garantie pentru ochelari;
Diagnosticarea preliminara a a defectiunilor ochelarilor;
Emiterea de facturi si chitante catre clienti
Intocmeste registrul de casa
Gestioneaza si raspunde de stocul de rame, accesorii, materiale de productie, de mijloacele fixe, obiectele de inventar si de numerarul din casieria punctului de lucru

BENEFICII OFERITE

Salariu fix (discutabil in functie de experienta)+ bonuri de masa;
Contrcat de munca perioada nedeterminata.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.