Oportunitate de dezvoltare in cariera - Referent Marketing

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea/initierea relatiilor de colaborare cu alte firme pentru promovarea produselor;
-realizarea de actiuni, imagini si materiale de marketing;

CERINTE

- Cunostinte de marketing;
- Cunostinte de Adobe PhotoShop sau Corel Draw;
- Limba engleza la nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;

Clientul nostru este o importanta firma ce activeaza in domeniul imobiliar.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.