Operatori control final

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evaluarea vizuala a pieselor rezultate din procesele de productie si participarea activa in procesul de imbunatatire in cazul pieselor neconforme.

CERINTE

- Disponibilitate pentru 3 schimburi;
- Minim 8 clase;
- Experienta pe un post similar - obligatoriu;
- Atent la detalii;
- Acuitate vizuala.

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociabil in functie de experienta, incepand de la 3200 lei brut.
- Tichete de masa de 30 lei.
- Transport asigurat.
- Plata orelor suplimentare cu 200%.
- Spor de noapte 25%.
- Tichete cadou şi diferite prime.
- Subvenţie la cantină.
- Abonament servicii medicale private.

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.