OPERATOR TELESALES

Europrim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Identificarea potentialilor clienti in vederea cresterii vanzarilor si actualizarea in permanenta a bazei de date;
• Contactarea potentialilor clienti pentru prezentarea serviciilor companiei – servicii de intermediere transport maritim, aerian si rutier (prezentarea serviciilor companiei se face exclusiv prin telefon);
• Stabilirea intalnirilor cu clientii pentru Directorul de Vanzari;
• Mentinerea relatiei cu clientii in vederea dezvoltarii potentialului de business;
• Mentinerea legaturii cu Departamentul Operational pentru oferirea informatiilor necesare efectuarii curselor de transport.

CERINTE

• Experienta minim 2 ani in Telesales sau Telemarketing;
• Excelente abilitati de comunicare si negociere;
• Persoana organizata, cu atitudine pozitiva, orientata spre rezultate;
• Cunoasterea limbii maghiare.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta

Reprezentata prin birourile din Bucuresti, Constanta, Galati, Brasov, Oradea (Romania), Varna (Bulgaria) si Chisinau (Republica Moldova), Europrim ofera servicii de transport rutier, maritim si aerian de marfuri.