Operator Productie

Barnett McCall Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Operarea si supravegherea echipamentelor.
• Respectarea etapelor procesului de productie.
• Realizarea normei de productie.
• Verificarea prin autocontrol a pieselor produse.
• Ambalarea, etichetarea si depozitare loturilor de piese.
• Completarea documentelor de productie si de calitate solicitate.

CERINTE

• Experienta1-2 ani in mediu de productie.
• Studii minime 8 - 10 clase.
• Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi.
• Buna coordonare motrica si abilitati tehnice.

BENEFICII OFERITE

• Transport gratuit.
• Tichete de masa.
• Conditii decente de lucru.
• Bonusuri de sarbatori.
• Spor ore suplimentare si ore de noapte.

Barnett McCall este unul din principalii furnizori de servicii de recrutare si selectie, cu peste 10 ani de activitate in Romania. De la inceputul anului 2009, a devenit parte din Gi Group, un lider la nivel european in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii. Daca doresti sa iti incepi sau sa iti dezvolti cariera, daca esti flexibil, dedicat, serios si pasionat de ceea ce stii sa faci, contacteaza-ne!