Operator injectare mase plastice

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea functionarii utliajului in parametri;
- Adaugarea piesei in masina de injectat;
- Scoaterea piesei din masina de injectat;
- Verificarea piesei dimensional si vizual.

CERINTE

- Minim 8 clase;
- Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi;
- Experienta pe un post similar constituie avantaj (se ofera instruire la locul de munca);
- Dexteritate si precizie;
- Urmarea eficace ale instructiunilor de control - autocontrol;
- Seriozitate si indemanare pentru indeplinirea sarcinilor.

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociabil in functie de experienta, incepand de la 3200 lei brut;
- Transport asigurat;
- Plata orelor suplimentare cu 200%;
- Spor de noapte 25%;
- Zile de concediu - 25 zile/an
- Tichete de masa in valoare de 30 RON;
- Tichete cadou si diferite prime;
- Subventie la cantina 8 lei/zi;
- Abonament servicii medicale private.

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.