Operator Frezare/ Frezor - Brasov

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregateste prelucrarea pe masina.

- Executa lucrarea si controleaza cotele dimensionate.

- Efectueaza intretinerea masinilor.

- Raspunde de calitatea, termenele de livrare si costul prestatiei sale.

CERINTE

- Experienta relevanta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.

- Sansa unei cariere intr-o companie internationala.

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro

Agentia BRASOV: Str. Toamnei, Nr. 9, Bl. 4, Ap. 2, Brasov
Fax: 0268.326.129 / E-mail: brasov@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.