Operator telemarketing

Brand Distribution Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul tau va consta in:
- contactarea clientilor din baza de date si atragerea de noi clienti;
- dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date;
- preluarea telefonica a comenzilor de la clienti si introducerea lor in baza de date;
- preluare apeluri clienti;
- furnizarea de informatii referitoare la produsele si serviciile oferite de companie.

CERINTE

-experienta in telemarketing/customer support (constituie avantaj);
- cunostinte operare PC: Word, Excel - nivel mediu/avansat;
- excelente abilitati de comunicare in scopul de a vinde;
- capacitatea de a acumula informatii noi intr-un timp foarte scurt.

Numai persoanele selectionate vor fi anuntate.

BENEFICII OFERITE

Noi iti oferim:
- training
- posibilitatea de a te forma si lucra intr-o echipa tanara si dinamica
- salariu motivant
- posibilitati reale de promovare
-mediu de lucru profesionist;

Din anul 2000 compania noastra ofera clientilor sai cele mai bune solutii pentru birou : papetarie si birotica de cea mai buna calitate si la preturi corecte, produse promotionale, mobilier de birou, materiale de curatenie, produse IT si consumabile.
Brand Distribution Group este un grup de firme, din care mai fac parte Stabilo Design-tipografie si Brand Office-unitate protejata, care a realizat in anul 2008 o cifra de afaceri de peste 1,5 milioane de euro.