Muncitor necalificat constructii si amenajari interioare

SC SOFIMAT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la lucrari de constructii , intretinere si reparatii
Participa la lucrari de intretinere spatii verzi
Participa la lucrari de amenajari interioare

CERINTE

Indemanare
Abilitati tehnice
Experienta in constructii constituie avantaj dar nu este obligatorie

Sofimat - Logistic Park este unul din liderii regionali in domeniul asigurarii suportului dezvoltarii afacerilor in parcuri logistice. Sofimat - Logistic Park va ofera posibilitatea de a inchiria hale industriale, spatii de depozitare, spatii pentru productie, platforme betonate, cladiri administrative si birouri. Dezvoltarea parcului logistic s-a facut prin ample proiecte de investii derulate in perioada 2004 - 2010. Investitiile au fost canalizate spre constructia de facilitati noi, modernizarea celor existente, cresterea confortului, a dotarilor si utilitatilor necesare derulari si gazduiriii afacerilor de succes intr-un cadru adecvat. Toate acestea clasifica Sofimat - Logistic Park drept un parc logistic de nivel european.
Tel: 0722434325