MOTOSTIVUITORIST

SC VITRAROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde pentru depozitarea corecta a marfii.
- Raspunde de buna functionare a utilajului, cu ordinea si curatenia la locul de munca
- Anunta seful ierarhic despre neregulile constatate in functionare.
- Noteaza in caietul motostivuitorului eventualele defecte constatate.
- Depoziteaza semifabricatele in ordinea numarului si functie de densitatea lor.
- Alimenteaza linia de taiere cu semifabricat conform cu comenzile in derulare.
- Depozitarea produselor finite conform indicatiilor gestionarului.
- Pregatirea paletilor cu produse finite pentru livrare.
- Spalarea saptamanala a utilajului.
- Operatii de service la masina atunci cand apare un defect.
- Curatenie zilnica la locul de munca si pe eventualele sectoare trasate de seful direct.
- Executa dispozitiile PSI si SSM conform cu indatoririle stabilite.
- Alte dispozitii date de seful direct.

CERINTE

- Studii medii
- Certificat de stivuitorist

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, mediu lucru competitiv, dezvoltare profesionala, transport in comun asigurat

Din anul 2005, S.C. VITRAROM S.R.L. face parte din grupul VIAL care deține o rețea de 57 de magazine în Franța, 2 în Portugalia și 6 în Bolivia. Noi ne desfășurăm activitatea în două locații din țară: în Lunca Câlnicului, Brașov, pe o suprafața de peste 2.5 ha unde producem tâmplăriile din aluminiu, lemn exotic și PVC. În a doua unitate de la Târgu Neamț producem obloane din rășinos.