Mecanic utilaje grele

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica si remediaza problemele mecanice aparute in functionarea utilajelor si instalatiilor, ia masuri pentru prevenirea lor;
- Executa lucrari de intretinere a utilajelor si instalatiilor din sfera sa de activitate, conform planurilor de intretinere si matricilor de calificare;
- Participa la montajul si la punerea in functiune a utilajelor noi si la scolarizarile organizate, conform planurilor de scolarizare.

CERINTE

- Studii medii tehnice, constituie avantaj studiile superioare;
- Cunostinte de mecanica/mecanica fina utilaje, hidraulica, pneumatica;
- Experienta 2 ani in domeniu, 1 an pe un post similar;
- Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi;
- Comunicare si lucru în echipă.

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociabil in functie de experienta anterioara;
- Subventie la cantina 8 lei/zi;
- Transport asigurat;
- Ore suplimentare platite 200%;
- Spor de noapte 25%;
- Bonuri de masa in valoare de 30 RON;
- Abonament servicii medicale;
- Tichete cadou si diferite prime.

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.