MECANIC UTILAJE AGRICOLE

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reparatii utilaje agricole (tractoare, combine, semanatori, combinatoare, pluguri, etc.;
- diagnostic, reparatii in garantie si post garantie;
- efectuarea operatiunilor de intretinere a utilajelor vandute;
- executarea calendarelor de intretinere preventiva;
- gestionarea documentiilor tehnice ale utilajelor;
- intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilor;
- pachet salarial atractiv;
- cadru de lucru dinamic si profesionist;
- posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu

CERINTE

- studii medii/superioare tehnice, specializare in electromacanica, mecanica agricola, mecanica industriala;
- pregatire profesioanla si experienta in domeniul reparatiilor de utilaje agricole;
- disponibilitate pentru deplasari;
- disponibilitate pentru program prelungit;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte calculator - utilizare soft diagnostic;
- cunostinte bune de limba engleza;
- pasiune si abilitati pentru domeniul agricol;
- interes pentru echipamentele agricole;

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.