Mecanic intretinere si reparatii matrite de injectat (MQBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verifica buna functionare a utilajelor;
- repara/intretine matritele de injectie mase plastice;
- desfasoara operatiuni de intretinere si reparatii din punct de vedere mecanic si electric pentru utilajele de care raspunde.

CERINTE

- absolvent scoala profesionala/liceu tehnic profil mecanic;
- minim 1 an experienta in reparatii/intretinere matrite de injectat mase plastice;
- cunostinte de pneumatica, hidraulica;
- disponibil la program in schimburi;
- domiciul obligatoriu in Brasov.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau 10 Mecanici intretinere si reparatii matrite injectie mase plastice.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov