Mecanic Auto

GROUP 4 FALCK ROMANIA / VALAHIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinere parc auto

CERINTE

- Cunostinte mecanica,
- Calificare electrician auto,
- Permis conducere categ. C

Datorita dezvoltarii continue si numelui puternic, compania noastra, Group 4 Falck Valahia, isi mareste permanent echipa. Ca urmare, pentru fluidizarea activitatii avem nevoie de un numar marit de inspectori de resurse umane, la acelasi nivel de perfomanta cu cei deja existenti.
Group 4 Falck Valahia este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe locul intai la nivel mondial in domeniul prestarii de servicii de securitate.
In Romania, Group 4 Securicor este prezent din 2002 si totalizeaza astazi circa 6.000 de salariati cu o infrastructura dezvoltata la nivelul tuturor judetelor.
Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca, CEC, Posta Romana, Kenvelo, Kaufland, Hewlett-Packard s.a