Kinetoterapeut/a

Hara Therapy SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinetul de masaj si terapie alternativa, Hara Therapy angajează kinetoterapeut/a absolvent/a 2015.
Scopul postului: rezolvarea in conformitate cu legislatia in vigoare a tuturor problemelor legate de componentele domeniului tratamentelor, terapiilor de profil și domeniului sanitar.
Principale responsabilitati:
•analiza, studierea si implementarea in cadrul activitatii/tratamentului/terapiilor a unor metode de lucru care sa duca la rezultatele dorite pentru pacient;
•desfasurarea activitatii in cadrul societatii in asa masura incat sa reduca riscul de accidente sau imbolnaviri profesionale sau ale persoanelor pe care le consiliaza/trateaza;
•organizarea activitatii pe linia de specialitate.

CERINTE

Studii:
•studii medii/superioare;
•profil/cursuri de specialitate/terapeut.
Experienta in domeniu: minim 1 an.
Alte cerinte: nivel moral si etic deosebit, sinceritate, disponibilitate.
Abilitati si cunostinte:
•bune cunostinte legate de masaj, reflexoterapie, reiki sau yumeiho (cel putin una dintre acestea);
•abilitati de comunicare;
•abilitatea de a lucra in echipa;
Alte caracteristici: ne dorim ca din echipa noastra sa faca parte o persoana care, printre altele sa fie sociabila, politicoasa, ordonata, responsabila.

BENEFICII OFERITE

cabinet de terapie, echipament/materiale de lucru specifice.