Marketing si planificare

ADOR MOBILA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consumer insights – pentru a dezvolta produse ce acopera cat mai bine nevoile clientului
dezvoltarea unor campanii diverse de marketing cu scopul de a mari vizibilitatea
planificare, organizare si executie de strategii de vanzare si marketing
monitorizare piata
transmite imaginea companiei in exterior
creearea de strategii de fidelizare
studierea noilor tranduri
mentinerea legaturii intre companie si parteneri actuali si dezvolta parteneriate noi
Sunt necesare cunostinte de contabilitate primara, permis de conducere si o foarte buna capacitate de comunicare si organizare.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Salariu,
Bonuri de masa,
Laptop,
Telefon

Daca doresti sa reamenajezi un spatiu din locuinta sau daca iti doresti sa definesti un nou concept interiorului casei tale la Ador Mobila gasesti tot ce ai nevoie.

Ador Mobila se diferentiaza de alti producatori de pe piata din Romania, prin faptul ca ofera servicii de design si productie pentru aproape orice solicitare, respectand cu strictete termenele si specificatiile tehnice agreate.

Idei complete pentru un interior armonios, proiectare detaliata in 2D si 3D, posibilitatea de a alege dintr-o gama variata de materiale si accesorii combinata cu asistenta profesionala iti creaza confortul de a-ti da frau imaginatiei.