Manipulant marfa in productie

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivele postului:
• Asigurarea transportului de materiale ( piese, cărucioare, cutii, mape).
• Pregătirea livrărilor conform instrucţiunilor primite de la superiorul direct.
Responsabilitati:
• Preluarea, ambalarea şi depozitarea conform instrucţiunilor de ambalare şi de lucru a mărfurilor pentru export.
• Pregătirea mărfurilor pentru expediţie.
• Pregătirea şi încărcarea mărfurilor în camion astfel încât acestea să nu sufere deteriorări pe timpul transportului.
• Pregătirea transportului mijloacelor fixe către colaboratori.
• Respectarea regulilor fluxului mapelor, cărucioarelor şi al cutiilor.
• Păstrarea ordinii şi curaţeniei la locul de muncă.
• Duce la îndeplinire şi alte sarcini din sfera sa de activitate stabilite de şeful ierarhic superior.
• Răspunde de implementarea regulilor stabilite în Sistemul de Managementul Calităţii conform normelor IATF 16949 în propriul departament.
• Obligaţiile şi responsabilităţile în materie de situaţii de urgenţă, sănătate şi securitate în muncă sunt cuprinse în anexa fişei postului.

CERINTE

• Studii medii (minim 8 clase).
• Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi.
• Experienţa pe un post similar constituie avantaj. (se oferă instruire la locul de muncă).
• Autorizaţie ISCIR deţinută (stivuitor) – optional
• Îndemânare
• Operativitate, seriozitate
• Calcul aritmetic

BENEFICII OFERITE

• Salariu negociabil, incepand de la 3200 lei brut.
• Tichete de masa de 30 lei.
• Transport asigurat.
• Plata orelor suplimentare cu 200%.
• Spor de noapte 25%.
• Tichete cadou şi diferite prime.
• Subvenţie la cantină.
• Abonament servicii medicale private.

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.