MANAGER RESURSE UMANE - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul automotive. Pentru fabrica din Sibiu recrutam o persoana pentru postul de director resurse umane.
Responsabilitati:
- planificarea, organizarea, coordonarea si controlul activitatii din cadrul departamentului de resurse umane;
- intocmirea rapoartelor periodice pentru managementul local si HQ;
- motivarea echipei din subordine;
- mentinerea unei bune comunicari cu managementul;
- supervizarea activitatii de recrutare si administrare personal;
- oferirea de consultanta in domeniul HR.

CERINTE

- minim 2 ani experienta pe un post de manager resurse umane in domeniul productiei; experienta in domeniul automotive reprezinta un avantaj;
- experienta in recrutare si administrare personal;
- experienta in coordonarea unei echipe;
- cunostinte de limba engleza nivel avansat;
- cunostinte operare PC nivel avansat: pachetul MS Office;
- excelente abilitati de organizare si comunicare;
- atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei mari corporatii.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.