MANAGER RESURSE UMANE

S.C. PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-elaboreaza si implementeaza politica si procedurile din domeniul resurselor umane;
-asigura implementarea unei structuri organizatorice coerente (definirea organigramei si nomenclatorului de produse, elaborarea ROF si ROI, definirea grilei si a sistemelor de salarizare);
-elaboreaza si gestioneaza bugetul de resurse umane;
-conduce procesele de recrutare, selectie, mentinere, dezvoltare si evaluare a personalului;
-stabileste necesitatile de instruire in firma, elaboreaza planul de formare profesionala si urmareste realizarea acestuia;
-raspunde de aplicarea legislatiei in domeniu.

CERINTE

-studii superioare in domeniul socio-uman,economic sau juridic;
-minim 3 ani experienta pe o pozitie similara;
-capacitate de organizare, coordonare si supervizare;
-capacitate de identificare si rezolvare a problemelor de gestionare si dezvoltare a resurselor umane;
-abilitati de comunicare si spirit de echipa;
-simt al responsabilitatii si intuitie;
-cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

-Un loc de munca dinamic si provocator si intreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
-Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist.
-Pachet salarial motivant.

S.C. PRODLACTA S.A. este o companie cu traditie si renume in Romania in domeniul productiei si distributiei produselor lactate si a inghetatei.