Manager Operational

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Asigurarea unei planificari adecvate si foarte eficiente a fortei de munca luand in considerare volumul de munca estimate si competelele fortei de munca.
•Supravegherea si dezvoltarea personalului, in conformitate cu politicile organizatiei si legilor aplicabile.
•Mentinerea cheltuielilor la nivelul impus si bugetului alocat.
•Managementul KPI zilnic: axandu-se in principal pe aplicarea si dezvoltarea proceselor de calitate, imbunatatirea productivitatii si metodologii de control al costurilor folosind masuri zilnice de urmarire si eficientizare. Semnalarea, depistarea si rezolvarea problemelor de performanta.
•Identificarea cauzelor obstructive si luarea masurilor adecvate pentru a asigura si imbunatatii KPI-performanta

CERINTE

•Studii superioare
•Certificat de manager transport –eliberat de Arr
•Minim 5 ani de experienta in domeniu
•Mai mult de 3 ani intr-o pozitie similara si in care echipa subordonata a fost de minim 10 persoane
•Excelente abilitati de comunicare orala si scrisa atat in limba romana cat si in limba engleza
•Abilitatea de a prioritiza proiectele in functie de necesitatile operationale
•Atitudine Pro-activa
•Abilitate de analiza si coordonare
•Flexibilitate in solutionarea problemelor interne si externe
•Capacitate de rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

Furnizor de servicii de logistica, care are baze in Olanda, Germania si Polonia.
Obiectul principal de activitate este transportul terestru de bunuri, axandu-se foarte mult pe transportul partial de marfa si grupaje. Din categoria marfurilor transportate fac parte cele cu temperatura controlata si marfuri periculoase. Serviciile oferite de catre grupul din care facem parte acopera Benelux, Germania, Estul si Centrul Europei.

Pentru mai multe detalii si informatii vizitati www.mondojob.ro , sectiunea Oportunitati interne

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.