Lucrator Comercial

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea unei deserviri amabile si rapide catre clienti
- informarea clientilor referitor la sortimentul din magazie, cat si oferirea de informatii de specialitate
- aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin
- intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare
- vanzarea activa catre clienti si consilierea acestora
- sprijinirea altor departamente
- completarea listei de comenzi cu necesarul de marfa si inmanarea comenzii sefului direct
- aprovizionarea raioanelor cu marfa
- grija deosebita pentru ca rafturile sa fie in permanenta curate si in buna stare
- grija deosebita pentru ca preturile si placutele sa fie modificate in functie de actualizarea acestora si sa se regaseasca in dreptul produsului
- respectarea regulilor, procedurilor, notelor interne precum si a regulamentului intern

CERINTE

-studii medii
-abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva, rezistenta la stres
-spirit de echipa si orientare catre client
-bun negociator, nivel ridicat de atentie si spirit de raspundere
-orientare catre rezultate si eficienta in rezolvarea problemelor
-experienta in activitatea comerciala constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-posibilitate de avansare profesionala
-salariu atractiv
-conditii de munca excelente
-tichete de masa
-transport decontat

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.