Legatori manuali

B.V.B. RECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- supravegherea procesului de taiere, finisare, adunare a produselor finite si semnalarea problemelor tehnice;
- verificarea primelor produse finite cu privire la respectarea cerintelor de asezare in pagina;
- identificarea si selectarea produselor finite care prezinta neconformitati;
- impachetarea si infolierea pachetelor cu produse finite;
- aplicarea etichetelor pe pachetele/paletii cu produse finite;

CERINTE

- Persoane dornice sa lucreze;
- Disponibilitate la program de lucru in ture.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Transport asigurat din Brasov, Sf. Gheorghe
- Mediu de lucru placut

B.V.B. RECRUIT și-a început activitatea în anul 2014, fiind o companie cu capital integral românesc.
Compania noastră vă oferă o gamă diversificată de servicii de resurse umane după cum urmează:

-Administrare personal
-Calcul salarial
-Munca temporară
-Recrutare şi selecţie
-Training-uri