Ingineri Logistica - Brasov

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grup de inginerie international isi extinde activitatea in Romania si recruteaza Ingineri Logistica.

Integrat în cadrul biroului nostru din BRAȘOV, veți monitoriza diversitatea pieselor ce urmează să fie asamblate în vederea optimizării fluxului de producție. Veți asigura legătura cu uzinele constructorului.

Se ofera formare profesionala.
Nivel cariera: Entry Level

CERINTE

- Absolvent/ Masterand ai facultăților cu profil tehnic (Ex: INGINERIE MECANICA: AR, AE, IM, IM-EN, ITT; ITMI: TCM, IEI; etc.)
- Cunoștințe de limba engleză și/sau franceză la nivel conversațional – condiție OBLIGATORIE
- Persoană comunicativă, organizată

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Asigurare medicala
- Posibilitate de dezvoltare profesionala
- Posibilitatea de formare profesionala in cadrul unei companii internationale
- Mediu de lucru international
- Posibilitatea de a lucra intr-o industrie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti