Inginer proiectare si ofertare tamplarie aluminiu si pereti cortina

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
• Urmarirea proiectului de la faza de proiectare pana la faza de predare a lucrarii la cheie
• Programarea lucrarilor si elaborarea solutiilor economice, tehnice și tehnologice, pentru fiecare lucrare/situatie in parte
• Elaborarea caietelor de sarcini, a măsurătorilor și a cantităților de lucrări
• Elaborarea listelor de cantități, respectiv stabilirea bugetului pentru fiecare proiect
• Întocmirea și/sau verificarea rapoartelor de lucru, a proceselor verbale și a oricarei altă documentație cu caracter tehnic
• Planificarea, organizarea și monitorizarea evoluției proiectelor din punct de vedere al respectării cerințelor legale, al încadrării în termenele stabilite și al calității lucrărilor.
• Reprezentarea intereselor beneficiarului
• Mentinerea relatiei cu beneficiarul pe durata proiectului

CERINTE

Candidatul ideal
• Experienta relevanta in ofertare (proiectare) tamplarie aluminiu si pereti cortina
• Cunoasterea pietei din industria de tamplarie aluminiu
• Excelente abilitati de prezentare a detaliilor tehnice in cadrul intalnirilor cu clientii
• Gândire şi capacitate de analiză şi sinteză
• Capacitate de a lucra în echipă
• Capacitatea de a-și organiza eficient activitatea
• Bune abilități de comunicare, negociere și calcul
• Fire responsabilă, ordonată și organizată.
• Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasare pe aria de responsabilitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

• Salariu motivant
• Bonusuri in functie de performante

Despre noi:

Staff Tem Ro

Suntem o agenţie de muncă temporară specializată în intermedierea de locuri de muncă între angajați calificați și companii din cadrul Uniunii Europene. Activăm în diferite sectoare, fiind specializați în: construcţii, industrie şi turism.

Clientul nostru este o companie cu capital romanesc, specializata in productia de tamplărie si sisteme din PVC si aluminiu cu sediul in Brasov.

In cazul in care experienta dvs. coincide cu cerinetele postului nostru, asteptam cu interes cv-ul dvs. la adresa recrutare@stafftemp.ro