INGINER ELECTROTEHNIST OFERTARE INSTALATII ELECTRICE

S.C.ICCO Electric S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste contracte comerciale ;

- Intocmeste oferte comerciale pentru lucrari de instalatii electrice ;

- Intocmeste situatii de lucrari ;

- Urmareste derularea tranzactiilor comerciale, aferente contractelor (inclusiv decontarea), pana in momentul inchiderii acestora (urmareste platile restante si incasarea acestora, procesele verbale de terminare a lucrarilor, incasare garantii) ;

- Realizeaza cereri de oferta ;

- Pastreaza evidenta corespondentei cu beneficiarii de la inceperea lucrarilor contractate pana la finalizarea acestora;

- Colaboreaza cu departamentele companiei pentru realizarea obiectivelor ;

CERINTE

- Studii superioare in domeniul electric;

- Cunostinte operare MS Office (Word, Excel);

- Cunoastere, la nivel mediu/avansat, a limbii engleze (limbile germana si/sau franceza constituie avantaj);

- Posesor carnet auto cat.B;

- Persoana foarte bine organizata si meticuloasa;

- Abilitati de comunicare ;

- Capabil sa finalizeze sarcinile in termenul stabilit;

- Capacitate de adaptare rapida intr-un nou colectiv;

- Orientat catre rezultate;

- Dinamic;

- Rezistenta la stres;

ICCO Electric – ofera solutii complete in domeniul constructiilor industriale si civile, consiliere, proiectare furnzare, executie si distribuitie pentru cea mai variata gama de aplicatii si cerinte in domeniul electric.