Gestionar/ Magazioner

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON – companie de Recrutare – recrutam pentru partenerul nostru: Gestionar/Magazioner.

CERINTE

• calificare/experienta in domeniu;
• autorizatie ISCIR vizata la zi - obligatoriu;
• dispus sa lucreze in 2 schimburi;
• cunostinte operare PC (programe de gestiune);
• comunicare, organizare, spirit de echipa;
• atentie, spirit de observatie.

BENEFICII OFERITE

• salariu + bonuri masa;
• transport pentru zona Brasov;
• masa in sistem catering;
• card servicii medicale;
• bonus anual.

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.