Sef Depozit

PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-raspunde de integritatea produselor gestionate;
-primeste si elibereaza produsele din gestiune numai in baza documentelor legale;
-organizeaza livrarea produselor in ordinea datelor de fabricatie;
-tine evidenta zilnica a intrarilor, iesirilor si stocurilor pe fiecare produs ;
-intocmeste zilnic si lunar raport de gestiune.

CERINTE

-studii medii;
-fara antecedente penale;
-disponibilitate la program prelungit;
-experinta in domeniu minim 3 ani;
-constituie avantaj experienta gestionarii produselor alimentare proaspete;
-abilitati de coordonare, planificare, organizare si control;
-atentie distributiva si concentrare buna;
-memorie cifrica si bune abilitati de calcul numeric.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-mediu de lucru profesionist.

S.C. Prodlacta S.A. din Brasov este o firma cu traditie si renume in domeniul productiei si distributiei de produse lactate si inghetata.