Gestionar depozit

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam gestionar depozit pentru o fabrica in domeniul automotive, cu punctul de lucru in Ghimbav.
Pentru mai multe detalii sunati la 0720 534 814.
- Conduce si supravegheaza activitatea personalului din cadrul magaziei de receptie a marfii;
- Pastreaza materialele pe sortimente si dimensiuni, tinand cont de conditiile tehnice de depozitare;
- Verifica documentele (facturi, avize de insotire a marfii, comenzi, bonuri de transfer, etc.) sa fie operate corect si in timp util;
- Verifica termenele de valabilitate a materialelor;
- Are grija ca toate materialele deteriorate sau expirate sa fie depozitate in locurile specificate. Pub

CERINTE

- Studii liceale absolvite, studiile superioare prezinta avantaj;
- Experienta anterioara pe un post similar - 1 an;
- Autorizatie ISCIR - stivuitor;
- Disponibilitatea pentru lucru în 3 schimburi.

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociabil in functie de experienta;
- Tichete de masa de 30 lei;
- Concedii conform legislației 25 zile/pe an;
- Spor de noapte 25%;
- Ore suplimentare platite 200%;
- Diferite prime si tichete cadou;
- Transport asigurat - Brasov/Codlea/Zarnesti/Rasnov/Persani etc.;
- Abonament servicii medicale.

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.