GESTIONAR DEPOZIT

Victor CSV srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- receptioneaza cantitativ marfa primita si verifica starea acesteia;
- intocmeste documentele primare de intrare-iesire in sistemul informatic;
- raspunde de gestiunea depozitului: stocuri, comenzi, intrari, iesire, etc.;
- elibereaza marfurile in baza notelor de comanda;
- eticheteaza produsele in conformitate cu cerintele clientului;
- asambleaza comenzile de marfa si anunta comanda gata de livrare, conform procedurii interne;
- efectueaza inventarul in depozit, inclusiv organizarea inventarelor fizice pentru marfurile primite din diferite gestiuni din zona sa;
- opereaza intrarile si iesirile de produse in programul de gestiune;
- raspunde de bunurile gestionate precum si de corectitudinea actelor intocmite;
- intocmeste diferite situatii solicitate de superiorii sai;
- raspunde pentru orice neconformitate constatata intre evidenta fizica si cea scriptica a materialelor predate beneficiarilor;
- organizeaza spatiul de depozitare;
- respecta conditiile si standardele de depozitare, legislatia de gestiune a stocurilor;
- raspunde de aplicarea prevederilor actelor normative si masurilor speciale hotarite de conducerea societatii cu privire la protectia muncii, prevenirea si stingerea incendiilor (PSI) si protejarea mediului inconjurator, precum si regulilor interne referitoare la mentinerea ordinii si disciplinei in unitate.

CERINTE

Studii medii/ superioare tehnice
- Experienta in activitati depozit minim 1 an
- Atentie la detalii si atentie distributiva
- Rezistenta la stres
- Cunostinte de operare PC si abilitati numerice

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
-mediu de lucru placut in care performanta este rasplatita;
-orar de lucru full-time;
-acces la biblioteca Companiei pentru dezvoltare continua;
-posibilitatea de promovare dupa un grafic dinainte stabilit.

DESCRIEREA FIRMEI

companie de vanzari in domeniul industrial