Formator curs achizitii publice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Furnizor autorizat de formare profesionala angajeaza Formator (trainer) pentru sustinerea cursurilor de specializare in ocupatia de Expert achizitii publice.
Responsabilitati:
- planificarea sesiunilor de formare
- sustinerea sesiunilor de formare
- clarificarea nelamuririlor cursantilor si disponibilitatea de a oferi suport acestora
- examinarea cursantilor
- atitudine deschisa, receptivitate, flexibilitate, adaptare

CV-urile insotite de poze vor fi trimise la adresa resurseumane.cv@gmail.com
Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

CERINTE

Cerinte obligatorii:
1. Studii superioare finalizate cu diploma de licenta
2. Certificat Formator acreditat CNFPA
3. Minim 1 an experienta in formarea adultilor
4. Minim 2 ani experienta in domeniul achizitiilor publice

* Certificat Expert achizitii publice acreditat CNFPA - reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- program de lucru flexibil