Florist decorator

Magnolia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o echipă care în fiecare zi se bucură de rezultatul muncii cu buchete realizate de noi. O muncă între și cu flori, unde te poți dezvolta ca florist, dar și ca artist floral,– Florăria Magnolia fiind leader în arta florală în România dar și în livrarea florilor oriunde în lume.

CERINTE

Căutăm o persoană cu următoarele calități:
pozitivism: noi îi facem pe oameni să zâmbească prin intermediul buchetelor, astfel fiecare coleg are o atitudine pozitivă în fața clienților și în creare buchetelor
- creativitate la maxim: buchetele Florăriilor Magnolia acoperă gusturile fiecărui client – de la idei simple până la cele mai complexe creații și gusturi deosebite
- perfecționalism: și dacă este vorba de crearea unui buchet (perfecțiune până la ultimă petală :)
- să fii simpatică+drăguță: clienții noștri sunt obișnuiți cu zâmbete sincere și cu o atmosferă plăcută în florăriile noastre 
- să fii ”hard-worker”: muncim mult pentru scopul de a-i face pe oameni fericiți, și pe o carieră reușită, bazată pe fapte.

BENEFICII OFERITE

Ce îți oferim?
-       un mediu de lucru plăcut (plin de flori), tânăr și dinamic unde performanța este răsplătită
-       libertate pentru a fi creativă
- oportunități reale de dezvoltare profesională
- salar fix +ore suplimentare platite
- pregatire profesionala pentru viitor angajat florist Magnolia,gratuita

Florăria Magnolia leader în arta florală în România dar și în livrarea florilor oriunde în lume.