FARMACIST SEF DEPOZIT

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura relatia cu furnizorii si cu laboratoarele de analiza autorizate privind buletinele de analiza si certificatele de conformitate;
- asigura respectarea conditiilor de depozitare conform prevederilor legale;
- urmareste existenta buletinelor de analiza si a certificatelor de conformitate pentru toate produsele.

CERINTE

- studii superioare de specialitate (exclusiv absolventi de Farmacie);
- aviz de libera practica;
- experienta in domeniul farmaceutic constituie avantaj;
- abilitati de organizare si comunicare;
- cunostinte operare PC (Word, Excel)

Mediplus Exim SRL este cel mai mare distribuitor de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.

Succesul companiei noastre depinde de talentul si dedicarea angajatilor nostri. Ii ajutam sa se dezvolte profesional creandu-le conditii optime de munca, autonomie si putere de decizie, incurajand spiritul de echipa si flexibilitatea, recompensand performantele;

Cream si dezvoltam calitate, mergem impreuna cu partenerii nostri spre o viata sanatoasa, diferentiindu-ne de competitie prin solutii inovative si un mod de operare rapid si eficient.

Daca optiunea ta este sa intri in cursa alaturi de cei mai buni, te invitam sa iti depui candidatura pentru aceasta pozitie.