Expert Contabil

Bagnasco&Bagnasco Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea si verificarea documentelor in sistemul de contabilitate
- Inchiderea lunara a conturilor de venituri, cheltuieli, TVA si a declaratiilor aferente
- Intocmirea si analiza balantei lunare
- Intocmirea situatiilor financiare lunare, semestriale si anuale si a diverselor rapoarte
- Intocmirea, introducerea si verificarea tuturor facturilor primite si emise in conformitate cu dispozitiile legale
- Asumarea responsabilitatilor pentru operatiunile efectuate
- Capacitatea de rationament, analiza si decizie profesionala in interpretarea legislatiei si inregistrarea documentelor
- Mentinerea relatiilor cu autoritatile fiscale

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul economic
- Cunostinte avansate de contabilitate, legislatie contabila si fiscala
- Membru C.E.C.C.A.R. activ cu viza obtinuta pe anul 2016
- Autorizatie de expert contabil
- Cunostinte avansate de operare PC
- Capacitate de analiza, sinteza si de prelucrarea a informatiilor in sistem
- Abilitati de planificare si organizare
- Atitudine responsabila

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru modern, profesionist
Asteptam CV-urile dumneavoastra pe adresa de mail: info@bagnasco.eu
Pentru detalii suplimentare puteti suna la numarul de telefon 0268-310460