Evaluator autorizat ANEVAR

SC RAMAL TOP DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul trebuie să îndeplinească următoarele:
- Contribuie la realizarea lucrărilor de evaluare în conformitate cu pregătirea profesională pe care o deține și cu competențele dobândite;
- Cunoaște, înțelege și poate pune în aplicare în mod corect metodele și tehnicile recunoscute care sunt necesare pentru efectuarea unei evaluări credibile;
Atribuții:
- Gestionarea, elaborarea și verificarea rapoartelor de evaluare în conformitate cu pregătirea profesională pe care o deține și cu competențele dobândite;
- Implicare activă în activitatea companiei;
- Gestionarea clientelei într-un mod profesionist;

CERINTE

- Experiență în domeniul evaluărilor sau a imobiliarelor
- Studii superioare tehnice sau economice
- Cunoștințe avansate de operare PC
- Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări
- Atestat ANEVAR specializare EPI sau EBM
- Experiență minim 6 luni
- Capacitate de sinteză și analiză
- Atenție ridicată la detalii
- Abilitate de comunicare
- Spirit de echipă și rezistență la stres
- Cunoașterea limbii Engleze – nivel conversațional și/sau alte limbi străine constituie un avantaj;

Societate specializată în oferirea serviciilor de cadastru și publicitate imobiliară, evaluări mobiliare și imobiliare.