Electronist

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat de electronica? Cauţi de lucru, dar nu ai experienţă? Noi avem soluţia!
Clientul nostru, companie cu capital german, doreşte să investească în persoanele pasionate de electronică.
Se vor oferi training-uri de specializare pentru utilizarea aparaturii de ultimă generaţie cu care vei lucra.

CERINTE

Ceea ce se asteaptă de la tine:
- dorinţa de a face carieră in domeniul eletronicii;
- motivaţia de a reuşi;
- studii de specialitate în electronică, automatizări sau mecatronică;
- cunoştinţe de limba engleză.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru multinational
- training-uri de specialitate
- posibilitate de promovare
- pachet salarial motivant

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.