Electrician Execuție Instalații Iluminat BRASOV

Academia de HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Academia de HR recrutează pentru Clientul său, unul dintre cei mai importanți jucători din piața iluminatului profesional din România.
- Coordonarea activităților desfășurate de echipele de lucru și de către subantreprenori privitoare la lucrările încredințate
- Pozarea de cabluri aeriene și subterane
- Montare / demontare de stâlpi
- Montarea de tablouri electrice, cutii de distribuție
- Operațiuni de service pentru instalațiile de iluminat
- Montarea / demontarea de iluminat festiv
- Alte operațiuni conexe execuției instalațiilor electrice
- Activitatea principala se realizează de obicei la exterior, cu auto tip PRB, la înălțime, reprezentând lucrări de iluminat public

CERINTE

- calificare electrician
- autorizatie ANRE IIA / IIB
- carnet conducere B
- disponibilitate pentru călătorii la proiecte (distanțe/durate mici in zona desemnată)

BENEFICII OFERITE

- Telefon mobil, abonament de voce și date
- Autoturism pentru deplasări în interes de serviciu
- Prime de Paște și Crăciun
- Tichete de masă
- Prime și bonusuri obiective de performanță
- 22 zile de concediu/an plătite
- Pachet salarial competitiv

Puteti trimite un CV si pe site-ul nostru:

Abordam toate problemele importante de HR si contribuim prin proiectele noastre de recrutare, cursurile si serviciile noastre la identificarea, atragerea si pastrarea talentelor in companiile din Romania.