Electrician Auto

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montează sisteme de securitate, sisteme audio, accesorii şi orice alte produse comercializate
Efectuează lucrări de service în perioada de garanţie şi postgaranţie pentru produsele comercializate şi instalate de către societate;
Oferă consultanţă tehnică agenţilor de vânzări la solicitarea acestora;
Introduce autovehiculul clientului în spațiul destinat montajului (în condițiile în care deține permis auto valabil)
Prezintă clientului operațiile efectuate, precum și orice alte defecte identificate în timpul montajului/reparației și riscurile asociate
Verifică fiecare lucrare prin inspecție finală cu dispozitive specifice de măsurare, apoi obține validarea pentru inspecția finală din partea persoanei desemnate
Completeaza documentele aferente fiecarei operatiuni efectuate
Introduce in sistem datele despre operatiunile efectuate
Discuta cu furnizorii de echipamente aspectele legate de activarea serviciilor (instalarea echipamnetelor de tracking)

CERINTE

Abilitate în utilizarea instrumentelor tehnice
Cunostințe și abilități practice pentru instalarea accesoriilor electronice after market
Rezistenţă fizică
Spirit de lucru în echipă, îndemânare, răbdare şi meticulozitate
Capacitate de adaptare la schimbare

BENEFICII OFERITE

Companie lider de piață în domeniul electronicii auto: import și distribuție de sisteme de securitate auto, senzori de parcare, sisteme audio și detectoare de radar, proiectare și dezvoltare soluții OEM automotive

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.