Electrician

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregateste si executa lucrarile de montaj;
- monteaza instalatii electrice interioare si exterioare;
- confectioneaza si monteaza tablouri de comanda;
- executa lucrari de remediere a defectiunilor aparute la instalatiile electrice;
- participa la verificarea montajului si punerea in functiune.

CERINTE

- experienta minimala in domeniul electric - montaj echipamente electrice de joasa tensiune:
- scoala profesionala/liceu in domeniu; calificare in meseria de electrician;
- responsabiliatate, seriozitate, disponibilitate pentru munca in echipa;
- disponibilitate la deplasari in tara si strainatate;
- dorinta de a invata, de dezvoltare personala/profesionala.

BENEFICII OFERITE

Activitatea se desfasoara in echipa - se ofera posibilitatea de a invata!
- mediu de lucru dinamic, profesionist;
- pachet motivational negociabil.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CUNOSCUTA, CU VASTA EXPERIENTA IN PROIECTARE SI EXECUTIE INSTALATII SI AUTOMATIZARI INDUSTRIALE.