Educatoare lb engleza/lb germana

SC TRUPA PISCOTEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-dezvoltarea armonioasa a personalităţii preşcolarului si socializarea acestuia
- evidenţiere intereselor si dorinţelor copilului;
- evidenţierea aptitudinilor si aprofundarea acestora.
- oferirea unui cadru material armonios si educaţional dezvoltării personalităţii acestuia
-realizarea semestriala a fisei de evaluare a copiilor
-Informeaza familia copilului;
-Informarea periodica a familiei copilului cu privire la progresul acestuia, comportamentul social etc;
-Solicita informatii;
-Solicitarea unor date suplimentare despre comportamentul copilului in familie, atitudinea fata de invatare, alte informatii, pentru o cunoastere a copilului din perspective diferite;
-Consiliaza familia copilului;
-supravegherea copiilor la locul de joaca

CERINTE

-absolvirea unei facultati de profil
-cunoasterea aprofundata a uneia dintre lb straine mentionate :engleza/germana
-responsabilitate
-dragoste si dedicare fata de copii
-minim 3 ani experienta in lucrul direct cu copiii

BENEFICII OFERITE

-bonificatii in functie de implicare si rezultate
-lucru intr-o echipa tanara, unita in care stresul nu are ce cauta

Suntem cresa cu capital integral particular si avem in grija copii de la 4 luni la 4 ani. Suntem pentru copiii nostri a doua lor casa datorita numarului de ore petrecut cu noi si dedicarii noastre fata de ei.