Economist salarizare

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Calculul si administrarea salariilor in baza pontajelor
- Intocmirea statelor de plata si depunerea raportarilor ce tin de acestea la institutiile abilitate
- Intocmirea fiselor fiscale, depunerea lor la Administartia Financiara si distribuirea lor catre angajati

CERINTE

- Studii superioare de specialitate
- Experienta minim 1 an
- Cunostinte solide de legislatia muncii
- Cunostinte operare PC (MS Office, Fox Pro)
- Persoana dinamica, proactiva, entuziasta
-Foarte bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu tanar si dinamic

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de: selectie si recrutare personal, evaluare si interventie organizationala, traininguri,cursuri de calificare si specializare, elaborare si implementare sisteme de management al performantelor,evaluarea angajatilor,
Aparuta pe piata in 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incit, in prezent este lider regional in domeniul Consultantei in Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi, s.a.